برنامه ی  هک وای فای

برنامه هک وای فای andro dumpper برنامه ای است که توسعه دهندگان آن برای سیستم عامل های اندروید آی او اس و همچنین ویندوز زراحی و ساخته اند.
در این برنامه امکان اتصال به روترهای وای فای را می دهد که با فعال  کردن دکمه WPS آن این کار انجام خواهد گرفت و این کار سیستم  آسیب پذیر  خواهد بود و کار را برای برنامه هک وای فای andro dumpper  را محیا میسازد.
یکی از راه های ارتباطی استاندارد و تعریف شده در مودم ها WPSنام دارد،  که اتصال مابین روتر و یا مودم های اینترنتی و دستگاه های پشتیبان کننده از  وای فای را بسیار سریع و راحت تر می کند.
قابلیت اتصال از طریق وی پی اس به صورت پیشفرض برای تمامی مودم ها  انتخاب شده است و بسیاری از کاربران از طریقه عملکرد آن بی خبر هستند.

برنامه هک وای فای andro dumpper

برنامه هک وای فای andro dumpper برنامه ای است  کاملا  کاربردی برای اطلاع دادن به کاربرانی که میخواهند از روشن بودن این قابلیت  و نحوه عملکرد آن می باشد. شیوه های متفاوت و مختلفی در دنیای  تازه  تکنولوژی و ارتباطات برای رمز گذاری  مودم ها در نظر گرفته شده که به صورت  معمول کاربران حق انتخاب WPA2 و WPA و WEP را برای مودم های خود دارند.
اتصال از طریق WPS برای دو گزینه اول فراهم بوده و کاربرانی که از رمز  گذاری WEP برای محافطت و امنیت مودم خود استفاده می کنند، از اتصال سریع  WPS عاجز خواهند بود. نسخه کرک شده برنامه اندرو دامپر به صورت رایگان در  اختیار کاربران “apkfa.iR” برای دانلود قرار گرفته و کاربران می توانند از  تمامی امکانات برنامه بدون هیچ محدودیتی استفاده نمایند.

دانلود برنامه

آموزش کار با برنامه هک وای فای andro dumpper

اولین کار برای شروع برنامه را که دانلود کردید را نصب کنید با توجه به  آسان بودن نصب برنامه توضیحی برای آن نمیدهیم و به سراغ زریقه استفاده از  برنامه میرویم
برنامه که نصب شد باز کنید و بر روی تب wps که کلیک کردید گزینه escanear را انتخاب کرده تا شبکه های وایرلس ها در قرار گیرند
سپس تیک گزینه todas las redes رو بزنید و فعال کنید
دوباره گزینه escanear را بزنید.بعد یگی از اکسس پوینت ها را روش کلیک کنید و حالا بر روی گزینه inciar jump start کلیک میکنید.
برنامه باید خودکار کار هارا انجام میدهد
خوب حالا کمی صبر کنید تا برنامه کار هک را به اتمام برساند .برای تست  برنامه توسط کارسناسان فنی انجام شده که نتیجه آن در 30 ثانبه وای فای را  هک کرده است.