شروع دوره پکیج مهندسی شبکه Network Plus + CCNA با سیلابس مرتبط با بازار کار با تخفیف استنایی در ملارد

برای اطلاع دقیق از زمانبندی و مشاهده تخفیفات ویژه، به کانال تلگرام فناروان مهر مراجعه کنید یا تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از تقویم آموزشی در قسمت امور دانشجویی استفاده کنید

09365598720 مشاوره  9  الی 23

https://t.me/fanavaran_mehr


 

فقط با 200 هزار تومان دوره را پیش ثبت نام کنید و مابقی را اقساط پرداخت کنید .

کد  دوره:P5001

شهریه  باتخفیف  فقط 450000 تومان به جای 1600000 هزار تومان

دوره نتورک پلاس ، اخرین ورژن ارائه شده

این دوره گام اول و دروازه ورود به دنیای شبکه بوده و افراد در این دوره    با مفاهیم کلی و پایه ای شبکه آشنا خواهند شد. این دوره پیش نیاز دوره های    مایکروسافت، لینوکس و سیسکو می باشد.
تسلط کامل بر لایه های OSI    ،ذپیاده سازی سرویس های کاربردی هر یک از لایه ها نظیر IIS، Telnet،   Remote  desktop، DNS و ... بررسی پروتکل های کاربردی هر یک از لایه ها   ،بررسی هر  یک از Device های شبکه و پیاده سازی سناریوهای مختلف در Cisco   packet  tracer نظیر سوئیچ، هاب و روتر ،بررسی کامل روتر و الگوریتم های   مسیریابی  ،بررسی کامل کلاس های IP ،بررسی سناریوهای مختلف برای انتخاب   کلاس IP  ،بررسی Private IP و Public IP ،بررسی نحوه اتصال PC به اینترنت   از طریق  پروسه NAT ، بررسی فایروال و ...
ویژگی‌ها
علاوه   بر  موارد ذکر شده، سناریوهای مختلفی در نرم افزار Cisco packet tracer و   یا  Vmware Workstationپیاده سازی و اجرا می شود تا دانشجویان مفاهیم  تئوریک   شبکه را بهتر درک کرده و علاوه بر آن با دو نرم افزار مهم وکاربردی  در   شبکه آشنا شوند.
پیاده سازی سرویس های کاربردی در محیط VMware   workstation برای درک بهتر مفاهیم پیاده سازی سناریوهای سخت افزاری در   Cisco Packet Tracer جهت درک بهتر عملکرد تجهیزات مهم شبکه
این دوره کاملاً منطبق بر نیازهای مهندسین و دانشجویان کامپیوتر می باشد.
مباحث هم به صورت تئوری و هم عملی در نرم افزارهای Cisco Packet Tracer و VMware workstation تدریس می شود.

برای مشاهده سر فصل های دوره نتورک پلاس اینجا کلیک کنید

دوره سیسکو - CCNA

دوره های سیسکو ، به راه اندازی ساختاربندی نگهداری و عیب یابی شبکه های    کامپیوتری غالبا در بستر سخت افزاری می پردازند ، طراحی فیزیکی شبکه ،    تنظیم ، راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های شرکت سیسکو از مباحث   مهمی  است که در آموزش CCNA به عنوان مهارتی ارزشمند به علاقه مندان ارائه   می  گردد. دوره آموزشی ccna اولین کورس از دوره های سیسکو و در حقیقت  نقطه  شروع  آن محسوب می شود.افراد  پس از گذراندن دوره CCNA با انواع  اتصالات و  کابل های شبکه جهت اتصال  دستگاههای مختلف شبکه و نیز نصب و  پیکر بندی و  عیب یابی شبکه ها و تجهیزات  شبکه از قبیل روتر و سوئیچ با  مقیاس کوچک تا  متوسط آشنا خواهند شد.
دوره CCNA که اولین مدرک ارائه  شده توسط  شرکت  سیسکو می باشد کوتاه شده عبارت Cisco Certified Network  Associate  است.  دوره CCNA شامل اطلاعات پایه ای در مورد شبکه های WAN و  LAN و نحوه  نصب و  راه اندازی تجهیزات سخت افزاری تحت شبکه از قبیل روتر و  سوئیچ می  باشد.
افراد  پس از گذراندن دوره CCNA با انواع اتصالات و  کابل های شبکه جهت  اتصال  دستگاههای مختلف شبکه و نیز نصب و پیکر بندی و  عیب یابی شبکه ها و  تجهیزات  شبکه از قبیل روتر و سوئیچ با مقیاس کوچک تا  متوسط آشنا خواهند شد.
در واقع مدرک CCNA تائید کننده مهارت و تخصص مقدماتی فرد در کار شبکه است.

برای مشاهده سر فصل های دوره سیسکو CCNA اینجا کلیک کنید


سوالات متداول در مورد دوره

دراین قسمت میتوانید سوالات رایج مربوط به دوره آموزشی  را پاسخ بگیرید.
۱- آیا باید کامپیوتر مقدماتی بلد باشم؟
خیر اماحداقل باید آمادگی ذهنی بالایی برای یادگیری داشته باشید و فرصت  کافی   برای تمرین کردن در خارج از کلاس داشته باشید. بطور کلی اگر کاربر  ویندوز  باشید یا دوره ویندوز مقدماتی را طی کرده باشید تاثیر به مراتب  بهتری خواهد داشت.
۲- آیا در کلاس فیلم ضبط می شود؟
بله تمام جلسات فیلمبردای شده و بطور احتصاصی به هر کاربر ارائه خواهد شد و نیازی به ضبط صدا بصورت شخصی ندارید، همچنین نگرانی بابت جلساتی که ممکن  است  غیبت کنید  ندارید.
۳- آیا در پایان دوره مدرک ارائه می شود؟
بله، برای دریافت بدون دردسر مدرک لازم است در تمام جلسات حضور داشته باشید. در غیر  اینصورت یک آزمون کوچک از شما گرفته خواهد شد تا مدرکتان صادر  شود.