شروع دوره پکیج مهندسی شبکه  CCNP Route & Switch Pack با سیلابس مرتبط با بازار کار با تخفیف استنایی در ملارد

برای اطلاع دقیق از زمانبندی و مشاهده تخفیفات ویژه، به کانال تلگرام فناروان مهر مراجعه کنید یا تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از تقویم آموزشی در قسمت امور دانشجویی استفاده کنید


09365598720 مشاوره  9  الی 23

https://t.me/fanavaran_mehr

فقط با 200 هزار تومان دوره را پیش ثبت نام کنید و مابقی را اقساط پرداخت کنید .

کد  دوره:P30023

شهریه  باتخفیف  فقط1400000تومان

معرفی دوره CCNP Route & Switch Pack

گواهی CCNP توانایی طراحی، اجرا، رسیدگی و عیب یابی شبکه های محلی یا شرکتهای وسیع و  همکاری با متخصصین امنیت پیشرفته، صوت، وایرلس و ویدئو را اعتبار   می   بخشد. این گواهینامه برای کسانی که حداقل یکسال تجربه ی کاری در شبکه   را   دارند و خواهان بالا بردن مهارت هایشان و یا کار کردن مستقل هستند     مناسب  است. آنها که به کسب CCNP نائل آمدند مهارت های لازم برای سمت هایی    مانند  مهندس شبکه، مهندس پشتیبان، مهندس سیستم و مهندس شبکه را دارا می    باشند.
در دوره CCNP Switch مفاهیم برنامه ریزی، ترکیب بندی و پیاده  سازی  تجهیزات سوئیچینگ سیسکو در  سازمان ها را با استفاده از معماری Campus،   آموزش داده خواهد شد که پیش  نیاز آن آشنایی با مفاهیم اولیه سوئیچینگ می    باشد. در پایان دوره CCNP  Switch دانشجویان قادر به تنظیم انواع سوئیچ های    لایه 2، 3 و چند لایه،  تنظیم VLAN و Trunk و ... خواهند بود.

در دوره CCNP Route پیکر بندی و احراز صلاحیت پروتکل های روتینگ و بهینه سازی آنها را در شبکه های تجاری برنامه ریزی و مستند سازی کنند.
تکنولوژی، محتوا، و مختصات EIGRP استفاده شده برای پیاده سازی شبکه های اینترنتی با مقیاس بزرگ.
تشخیص،  آنالیز و تطابق عملکردها و مزایای OSPF برای سهولت در عملیات  های شبکه به  منظور پیاده سازی و احراز صلاحیت روتینگ OSPF در یک شبکه  پیچیده.
ارزش گذاری عملکرد شبکه و تشخیص ابزارهای مورد نیاز برای فراهم کردن کنترل لایه 3 که از مشخصه های Cisco IOS استفاده می کند.
پیاده سازی و احراز صلاحیت راهکارهای لایه 3 با استفاده از BGP که برای اتصال شبکه های شرکت به service provider استفاده می کند