دوره آموزشی اکسل پیشرفته

یک دوره فشرده از نکات کاربردی و  ترکیبی اکسل هست. این کلاس برای کسانی مناسب هست که تجربه کافی در کار با  اکسل رو دارند و قصد دارند که با یادگیری ترفندهای پیشرفته کیفیت و سرعت  کار خودشون رو بهبود بدن.

رویکرد آموزشی در دوره اکسل پیشرفته

 به صورتی تنظیم  شده که شرکت کنندگان بتونند دانش اکسلی خودشون رو کامل کرده و توانایی حل  مسائل پیچیده رو   بدست بیارند. با گذراندن موفق اکسل پیشرفته، شما توانایی ایجاد نمودارهای  پویا،  فرمول نویسی های پیشرفته و در نهایت استفاده ترکیبی از امکانات اکسل بدست خواهید آورد که قدرت شما رو  در تهیه گزارش های حرفه ای و داشبوردهای  مدیریتی افزایش میدهد. به جرأت میگیم که این دوره 70% نیاز  شما  برای ایجاد  داشبوردهای حرفه ای رو برطرف میکنه!

مزایای آموزش در این دوره اکسل پیشرفته

بسیاری از شاغلین و دانشجویان از اکسل بطور مداوم استفاده می کنند، اما  واقعیت این است که شاید از ۶۰% امکانات این نرم افزار نامطلع هستند. کلاس اکسل پیشرفته شما را با ناشناخته های اکسل آشنا کرده و تسلط مناسبی برای استفاده بهتر  از نرم افزار اکسل در سطح پیشرفته برای شما بوجود می آورد. در نهایت با  استفاده از ابزار های کاربردی و بی نظیر اکسل پیشرفته به نمودار ها،  گزارشات پیچیده، فرمول نویسی حرفه ای و مدیریت و امنیت فایل های اکسل خود  مسلط می شوید. برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص این دوره فایل سرفصل و  اطلاعات کلاس اکسل پیشرفته را دانلود کرده و مطالعه کنید.

سوالات متداول در مورد دوره  اکسل پیشرفته

دراین قسمت میتوانید رایج سواللات مربوط به دوره آموزشی اکسل پیشرفته را پاسخ بگیرید.

۱- آیا باید اکسل مقدماتی بلد باشم؟

خیر  اما حداقل باید آمادگی ذهنی بالایی برای یادگیری داشته باشید و فرصت کافی  برای تمرین کردن در خارج از کلاس داشته باشید. بطور کلی اگر کاربر اکسل  باشید یا دوره اکسل مقدماتی را طی کرده باشید تاثیر به مراتب بهتری خواهد  داشت.

۲- آیا در کلاس فیلم ضبط می شود؟

بله تمام جلسات  فیلمبردای شده و بطور احتصاصی به هر کاربر ارائه خواهد شد و نیازی به ضبط  صدا بصورت شخصی ندارید، همچنین نگرانی بابت جلساتی که ممکن است غیبت کنید  ندارید.

۳- آیا در پایان دوره مدرک ارائه می شود؟

بله، برای  دریافت بدون دردسر مدرک لازم است در تمام جلسات حضور داشته باشید. در غیر  اینصورت یک آزمون کوچک از شما گرفته خواهد شد تا مدرکتان صادر شود.

۴- اکسل مقدماتی را چه کنیم؟

قبل از شروع دوره فیلم های ضروری اکسل مقدماتی برای شما ارسال می شود تا روی آن ها کار کنید و آماده به کلاس بیایید.