دوره فتوشاپ مقدماتی - PHOTOSHOP

سیلابس های دوره فتوشاپ - مقدماتی PHOTOSHOP

برای اطلاع دقیق از زمانبندی و مشاهده تخفیفات ویژه، به کانال تلگرام فناروان مهر مراجعه کنید یا تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از تقویم آموزشی در قسمت امور دانشجویی استفاده کنید.

09365598720 مشاوره  9  الی 23
تلگرام https://t.me/fanavaran_mehr

معرفی دوره  فتوشاپPHOTOSHOP
ادوب فوتوشاپ (به انگلیسی: Photoshop، به معنی کارگاه عکس) یک پردازشگر  گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش،  بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. نرم افزار فتوشاپ از  دسته نرم افزارهای Imaqe Editor می باشد، به این معنا که به کمک این نرم  افزار می توان بر روی تصاویر ویرایش نمود و حتی تصاویری در درون این نرم  افزار خلق نمود.
همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، به  نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که در  کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند. گرافیست ها، ناشرین  کتب و مجلات، چاپخانه ها، شرکت های تبلیعاتی، طراحان سایت، عکاس ها، نقاشان  هنری، طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند.  فتوشاپ در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به  شمار می آید. نرم افزار Adobe Photoshop محبوب ترین برنامه برای ایجاد و  اصلاح تصاویر است و همچنین یکی از محصولات با ارزش شرکت Adobe می باشد.
این  نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری، برش و  تغییر اندازه دهند. این نرم افزاربیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک  حرفه ای محبوب است. اگر چه فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و پرینت طراحی شده،  اما فتوشاپ به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود.  فتوشاپ همچنین ارتباط قوی با دیگر نرم افزار های Adobe برای ویرایش، ساخت  انیمیشن و CD های آموزشی دارد. فایل ها در فرمت اختصاصی فتوشاپ (PSD) می  تواند به Image Read ،Illustrator  Premiere ،After Effects و Encore DVD  منتقل سود و بالعکس، از آنها به فتوشاپ منتقل شود .

بازار کار دوره
تعداد ساعت
گرافیست
40
پیشنیاز دوره
ندارد - اشنایی با ویندوز
 سرفصل های دوره فتوشاپ - مقدماتی PHOTOSHOP
  • دانشجویان به صورت اصولی با بخش های مختلف نرم افزار فتوشاپ – Photoshop آشنایی پیدا خواهند کرد.
  • دانشجویان در طول دوره آموزش فتوشاپ – Photoshop مقدماتی با ابزار های گوناگون آن آشنا و با آنها به صورت عملی کار خواهند کرد.
  • دانشجویان قادر خواهند بود پس از دوره آموزش فتوشاپ – Photoshop مقدماتی، کارت ویزیت حرفه ای طراحی کنند.
  • دانشجویان دوره آموزش فتوشاپ – Photoshop مقدماتی در پایان دوره قادر خواهند بود انواع کاتالوگ ها و بروشورها، شامل صنعتی و فروشگاهی و … طراحی کنند.
  • دانشجویان قادر خواهند بود انواع کارت پستال های مناسبتی در پس از پایان دوره آموزش فتوشاپ – Photoshop طراحی کنند.
  • دانشجویان در پایان دوره آموزش فتوشاپ – Photoshop قادر خواهند بود انواع جعبه کادو و دیگر جعبه ها را طراحی کنند.
  • دانشجویان قادر خواهند بود تصاویر را به صورت حرفه ای ادیت و ویرایش کنند.
  • دانشجویان در پایان دوره آموزش فتوشاپ – Photoshop قادر خواهند بود پوستر های حرفه ای طراحی کنند.

نماد های وب سایت


logo-samandehi