نرم افزار حسابداری سپیدار

سیلابس های دوره  نرم  افزار  حسابداری  سپیدار

برای اطلاع دقیق از زمانبندی و مشاهده تخفیفات ویژه، به کانال تلگرام فناروان مهر مراجعه کنید یا تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از تقویم آموزشی در قسمت امور دانشجویی استفاده کنید.

09365598720 مشاوره  9  الی 23
تلگرام https://t.me/fanavaran_mehr

نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار چیست؟

سپیدار  نرم‌افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت‌های کوچک  ویژه اصناف و  فروشگاه‌ها است. یکی از مزیت‌های اصلی سپیدار کاربری آسان و  عدم بروز خطای  سیستمی است که نیاز به هرگونه پشتیبانی فنی را به حداقل  می‌رساند. و با  وجود امکانات بی نظیر این نرم افزار می توان محاسبات را  بدون هر نقصی انجام  داد.

آموزش نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار

مجتمع فنی و آموزشی فناوران اقدام به برگزاری دوره آموزش جامع نرم افزار سپیدار  همکاران سیستم در شهر کرج نموده است. دوره آموزشی نرم افزار حسابداری   سپیدار، یک کارگاه کاملا عملی است که ویژه ورود به بازار کار طراحی گردیده   است.
دانشجو در دوره آموزش نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار، از  آنجا که در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار کاملا با تمام مفاهیم  حسابداری آشنا شده و کار با نرم افزار هلو را  کامل فرا گرفته اند می  توانند براحتی خود را آماده اشتغال بدانند.
دانشجویان  مجتمع فنی و آموزشی فناوران، بعد از اتمام دوره و کلاس آموزش سپیدار،می توانند مدرک  داخلی مجتمع فنی و آموزشی فناوران را نیز دریافت نمایند.

کلاس آموزش سپیدار

مجتمع فنی و آموزشی فناوران دو نوع کلاس آموزشی بصورت عمومی و خصوصی  برگزار می کند، در هر دو کلاس سرفصل های دوره نرم افزار سپیدار یکی بوده و  از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلما در کلاس خصوصی دوره نرم افزار  سپیدار، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و  بهتر جلو خواهد رفت.
 
قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های  خصوصی آموزش سپیدار ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های عمومی آموزش سپیدار  حداقل ۳ نفر، همچنین در هر دو کلاس به صورت کاملا عملی نرم افزار سپیدار  آموزش داده می شود.
 
با توجه به مدت زمان دوره آموزشی نرم افزار حسابداری سپیدار ، امکان انجام تمرین های مختلف در نرم سپیدار وجود دارد.
 
داوطلبان پس از اتمام دوره آموزش سپیدار، بلااستثنا قادر خواهند بود مشغول به کار شوند.
ارائه فیلم آموزشی نرم افزار حسابداری سپیدار
این آموزشگاه برای تسهیل یادگیری و رفاه حال کارآموزان خود، فیلم آموزشی هر کلاس را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد.


بازار کار دوره
تعداد ساعت
کسانی که در بانکها، اعتبار دهندگان، بستانکاران بلند مدت و کوتاه مدت،  فروشندگان، مشتریان، کارکنان، سرمایه‌گذاران بالقوه، کارگزاران بازار  سرمایه، جامعه و مدیریت مؤسسه می باشند.
15 ساعت
پیشنیاز دوره
حسابداری عمومی مقدماتی
دوره های مرتبط
نرم افزار حسابداری هلو
حسابداری ویژه بازار کار
حسابداری مالیاتی
حسابداری حقوق و دستمزد
حسابداری صنعتی


نماد های وب سایت


logo-samandehi