حسابداری صنعتی

سیلابس های دوره  حسابداری  صنعتی

برای اطلاع دقیق از زمانبندی و مشاهده تخفیفات ویژه، به کانال تلگرام فناروان مهر مراجعه کنید یا تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از تقویم آموزشی در قسمت امور دانشجویی استفاده کنید.

09365598720 مشاوره  9  الی 23
تلگرام
https://t.me/fanavaran_mehr


آموزش حسابداری صنعتی

شاخه‌ای  از علم و فن حسابداری است که وظیفه جمع‌آوری اطلاعات مربوط به  عوامل هزینه  و محاسبه بهای تمام‌شده محصولات و خدمات را بر عهده دارد. این  شاخه از  حسابداری با تجزیه‌وتحلیل گزارش‌ها و بررسی راه‌های تولید،  روش‌های تقلیل  بهای تمام‌شده تولیدات را بیان می‌کند.

کاربرد آن در حسابداری:

شاید مهمترین کاربرد حسابداری صنعتی بهای  تمام‌شده مربوط به کارخانه‌ها و  صنایع تولیدی ‌باشد. اما اغلب مؤسسات دیگر  نیز از حسابداری بهای تمام‌شده  بهره میبرند و از روش‌های حسابداری بهای  تمام‌شده استفاده می کنند. برای  مثال در بانک‌ها، شرکت‌های بیمه،  عمده‌فروشی‌ها، شرکت‌های حمل‌ونقل،  شرکت‌های هواپیمایی، دانشگاه‌ها و  بیمارستان‌ها، جهت کارایی بیشتر از  حسابداری صنعتی استفاده می‌گردد.
مجتمع فنی و آموزشی فناوران دو نوع کلاس  آموزشی بصورت  عمومی و خصوصی   برگزار می  کند، در هر دو کلاس سرفصل های  دوره آموزش حسابداری یکی بوده و  از نظر  محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما  مسلما در کلاس خصوصی آموزش  حسابداری جامع،  زمان بیشتری برای رفع مشکل  وجود خواهد داشت و کلاس خیلی  سریعتر و بهتر جلو  خواهد رفت.
قابل ذکر  است تعداد افراد در کلاس های  خصوصی ۱ تا ۲  نفر می باشد و در کلاس های  عمومی حسابداری ویژه حداقل ۳  نفر،  آموزش داده می شود.
بازار کار دروه
مدت دوره
کسانی که در بانکها، اعتبار دهندگان، بستانکاران بلند مدت و کوتاه مدت،  فروشندگان، مشتریان، کارکنان، سرمایه‌گذاران بالقوه، کارگزاران بازار  سرمایه، جامعه و مدیریت مؤسسه می باشند.
این مهارت با مشاغل حسابداری، حسابرسی، مدیریت و حسابداری فروش در ارتباط می باشد.
دو ماه
پیش نیاز دوره
حسابداری عمومی مقدماتی
دوره های مرتبط
نرم افزار هلو
نرم افزار سپیدار
حسابداری ویژه بازار کار
حسابداری حقوق و دستمزد
حسابداری مالیاتینماد های وب سایت


logo-samandehi