شروع دوره پکیج طراحی وب  پیشرفته با   ASP.NET با سیلابس مرتبط با بازار کار با تخفیف استنایی در ملارد

برای اطلاع دقیق از زمانبندی و مشاهده تخفیفات ویژه، به کانال تلگرام فناروان مهر مراجعه کنید یا تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از تقویم آموزشی در قسمت امور دانشجویی استفاده کنید

09365598720 مشاوره  9  الی 23

https://t.me/fanavaran_mehr

فقط با 200 هزار تومان دوره را پیش ثبت نام کنید و مابقی را اقساط پرداخت کتید .

کد  دوره: 1-117-53-2523

شهریه  باتخفیف  فقط1800000 تومان

معرفی دوره  طراحی وب سایت پیشرفته با ASP.NETHTML CSS JQUERY
  • در  این دوره   از آموزش ASP.Net MVC دانشجویان به تسلط کاملی از فریمورک MVC   خواهند   رسید و اقدام به ساخت وب سایت های خود با این تکنولوژی می نمایند.
  • دانشجویان     با تسلط کامل بر مفهوم Razor Engine اقدام به ساخت صفحات dynamic و   ترکیب  مناسب HTML ، #Cو سینتکس mvc می نمایند و با استفاده از آن سایت  های  با   قابلیت Seo Base تولید می نمایند.
  • دانشجویان  با استفاده  از   Bootstrap میتوانند اقدام به ساخت وب سایت های Responsive  نمایند و  با   بهره بری از grid style سایت خود را یک سایت واکنش گرا لقب  بدهند.
Ajax
    یکی از مهم ترین ، قوی ترین و واجب ترین مواردی است که وجودش در هر   پروژه   ای الزامی می باشد. دانشجویان با تسلط بر جنبه های قدرتمند   بکارگیری   Unobtrusive AJAX قادر خواهند بود تا از این قدرت در وب سایت   های خود   استفاده نموده و فرم های تحت وب خود را همانند برنامه های تحت   ویندوز چابک  و سایت خود را به مراتب کاربر پسند تر نمایند
  طراحی وب سایت HTML CSS JQUERY
  • این  دوره شامل اصول طراحی وبسایت استاتیک، که شامل زبان نشانه گذاری ابر  متنی  (HTML5 (Hyper Text Markup Language و (CSS (Cascading Style Sheets  است.  اچ تی ام ال و سی اس اس دو زبان متفاوت از یکدیگر هستند و می توان  گفت مکمل  یکدیگر می باشند؛ چرا که شما با داشتن سایتی با محتوای خوب ولی  بدون ظاهر  مطلوب، بازدید کننده زیادی نخواهید داشت. CSS نحوه نمایش و  قرارگیری عناصر  در صفحه را تعیین می کند و از قابلیت های جدید آن می توان  به اضافه شدن  افکت و انیمیشن های سه بعدی نام برد.