شروع دوره فتوشاپ  PHOTOSHOP با سیلابس مرتبط با بازار کار با تخفیف استنایی در ملارد

برای اطلاع دقیق از زمانبندی و مشاهده تخفیفات ویژه، به کانال تلگرام فناروان مهر مراجعه کنید یا تماس بگیرید.

همچنین میتوانید از تقویم آموزشی در قسمت امور دانشجویی استفاده کنید

09365598720 مشاوره  9  الی 23

https://t.me/fanavaran_mehr

فقط با 200 هزار تومان دوره را پیش ثبت نام کنید و مابقی را اقساط پرداخت کنید .

کد  دوره: 1-115-53-2513

شهریه  باتخفیف  فقط400000 تومان

معرفی دوره  فتوشاپPHOTOSHOP
ادوب  فوتوشاپ (به انگلیسی: Photoshop، به معنی کارگاه عکس) یک پردازشگر   گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش،   بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. نرم افزار فتوشاپ  از  دسته نرم افزارهای Imaqe Editor می باشد، به این معنا که به کمک این  نرم  افزار می توان بر روی تصاویر ویرایش نمود و حتی تصاویری در درون این  نرم  افزار خلق نمود.
همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند،  به  نوعی محتاج این نرم افزار هستند. فتوشاپ ابزاری ست برای همه کسانی که  در  کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند. گرافیست ها،  ناشرین  کتب و مجلات، چاپخانه ها، شرکت های تبلیعاتی، طراحان سایت، عکاس  ها، نقاشان  هنری، طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ  احتیاج دارند.  فتوشاپ در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود  بلکه یک صنعت به  شمار می آید. نرم افزار Adobe Photoshop محبوب ترین  برنامه برای ایجاد و  اصلاح تصاویر است و همچنین یکی از محصولات با ارزش  شرکت Adobe می باشد.
این  نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود  را به راحتی دستکاری، برش و  تغییر اندازه دهند. این نرم افزاربیشتر در  میان عکاسان و طراحان گرافیک  حرفه ای محبوب است. اگر چه فتوشاپ برای  ویرایش عکس ها و پرینت طراحی شده،  اما فتوشاپ به طور فزاینده ای برای  تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود.  فتوشاپ همچنین ارتباط قوی با دیگر نرم  افزار های Adobe برای ویرایش، ساخت  انیمیشن و CD های آموزشی دارد. فایل  ها در فرمت اختصاصی فتوشاپ (PSD) می  تواند به Image Read ،Illustrator   Premiere ،After Effects و Encore DVD  منتقل سود و بالعکس، از آنها به  فتوشاپ منتقل شود .